Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

8 вересня в районому спортивному залі відбувся турнір з волейболу присвячений Дню фізичної культури і спорту.

На підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян в Україні установлено День фізичної культури і спорту, який щорічно відзначається у другу суботу вересня (Указ Президента України № 340/94 від 29 червня 1994 року).
День фізичної культури і спорту - свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.

Саме здорові духом і тілом люди складають опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Фізичне виховання – це здоров’я нації.
Крижопільська районна організація ВФСТ «Колос» вітає працівників організацій та установ фізичної культури і спорту, спортсменів, тренерів, громадських інструкторів, ветеранів спорту та всіх прихильників здорового способу житя з Днем фізичної культури і спорту! Бажаємо всім шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.
Традиційно на день фізкультурника, згідно календарного плану спортивно-масових заходів РО ВФСТ «Колос», проводяться спортивні змагання з різних видів спорту.
8 вересня в районому спортивному залі відбувся турнір з волейболу присвячений Дню фізичної культури і спорту. На змагання були запрошені чотири кращі команди району. Згідно жеребу у стикових матчах зутрілись волейболісти Гарячківки та Городківки ( рахунок 2 : 0 на користь Городківки) а також Голубечого і «Квадратного метра» (з рахунком 2 : 0 перемогли крижопільчани).
У грі за III місце з рахунком 2 : 0 по партіях перемогу св’яткували гравці Голубечого, які стали бронзовими призерами турніру.
Ціковою і видовищною стала фінальна гра, гравці обох команд показали комбінаційний волейбол, який дуже сподобався численим вболівальникам. Для визначення володаря головного трофею було призначено додатковий третій сет, кінцівка якого краще вдалася волейболістам «Квадратного метра», які у підсумку стали переможцями районного турніру. Команди нагороджені кубками та грамотами а також фінансову винагороду від голови райкому профспілки АПК Магурана Віктора Миколайовича.

Заказать сайт в Виннице