Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

ОБЛАСНІ СІЛЬСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ ВІННИЧЧИНИ 2018р.

15-16 вересня у м. Вінниця відбулись фінальні змагання Обласних сільських спортивних ігор Вінниччини 2018 року серед команд сільських та селищних територіальних громад.
378 спортсменів з 21 району виборювали чемпіонське звання. На урочистому відкритті змагань були присутні заступник начальника управління фізичної культури та спорту - Олександр Олійник, голова відділення НОК України у Вінницькій області, срібний призер Олімпійських ігор з плавання – Павло Хникін,; голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» - Сергій Татусяк .

Художню частину забезпечили вихованці Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної.
Два дні на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос» кипіла напружена боротьба у змаганнях з перетягування канату, армспорту, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, шашок, волейболу, малого футболу.
Вболівальники активно підтримували своїх земляків, друзів, колег.
Переможцем у змаганнях з гирьового спорту стали:
у ваговій категорії 60 кг – Терловський Владислав (Жмеринський р-н)
у ваговій категорії 65 кг – Чуб Олександр (Немирівський р-н);
у ваговій категорії 70 кг – Поворознюк Василь (Крижопільський р-н);
у ваговій категорії 75 кг – Бабин Віталій (Томашпільський р-н)
у ваговій категорії 80 кг – Жарій Олег (Томашпільський р-н)
у ваговій категорії 90 кг – Боднар Петро (Томашпільський р-н)
у ваговій категорії «90+»кг - Івасюк Богдан (Томашпільський р-н)
В командному заліку найсильнішими виявились спортсмени Томашпільського району.
Найшвидшими в легкоатлетичному кросі стали спортсмени Козятинського району.
Серед жінок в категорії до 35 років І місце - Павлова Марія (Козятинський р-н),
у категорії після 35 років І місце - Франчук Варвара (Козятинський р-н);
Серед чоловіків до 35 років І місце - Демида Анатолій (Тульчинський район);
У категорії після 35 років І місце - Олексюк Констянтин (Козятинський р-н).
Переможницею у змаганнях з армспорту стала команда Бершадського району .
У категорії 60 кг серед жінок першою стала спортсменка з армспорту – Іваненко Віта;
У ваговій категорії 70 кг - Рудяк Наталія (Жмеринський р-н);
у ваговій категорії 70+кг - Оксана Дяченко (Бершадський район)
Серед чоловіків змагання з армспорту у ваговій категорії 70 кг виграв – Гончар Віталій (Калинівський р-н);
У ваговій категорії 80 кг І місце - Довгалюк Андрій (Козятинський район)
У ваговій категорії 90кг І місце - Слободянюк Дмитро (Могилів –Подільський р-н);
У ваговій категорії 90+ І місце - Антонов Сергій (Томашпільський р-н)
Турнір з настільного тенісу серед жінок виграла Кузнець Олена (Козятинський район), серед чоловіків - Поберій Іван (Козятинський район)
У шахових перегонах серед чоловіків переможцем став - Ядвіжен Анатолій (Хмільницький р-н);
серед жінок перемогла Липовецька Мар’яна (Оратівський р-н).
В загальнокомандному заліку кращою стала команда Бершадського району.
Після успішно проведених футбольних поєдинків найкращою з поміж 19 команд до фіналу вийшли п’ять. За результатами матчів :
І місце - команда Крижопільського району;
ІІ місце – команда Немирівського району;
ІІІ місце - команда Шаргородського району.
Суперечка богатирів з перетягування линви завершилась перемогою команди Жмеринського району;
ІІ місце - у силачів Калинівського району;
ІІІ місце - Томашпільський р-н.
Після підбиття підсумків обласних сільських спортивних ігор Вінниччини 2018 найкращою стала команда Браїлівської селищної ради.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, грамотами і медалями.
Вітаємо усіх прихильників здорового способу життя з здобутими перемогами та бажаємо наснаги та енергії для подальших успіхів!