Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2018р. серед об’єднаних територіальних громад.

    Позмагатись за звання кращої ОТГ сьогодні в СК "Колос" приїхали понад 10 команд області. У програмі ігор змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів та гирьового спорту.


Почесні гості спортивного свята голова ВТО ВФСТ "Колос" - Сергій Татусяк, голова Томашпільської ОТГ , член правління Всеукраїнської асоціації ОТГ - Валерій Немировський; директор інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України, віце-президент Міжнародного агрокластера "Дністер" , депутат обласної ради - Олександр Корнійчук; заступник голови ВТО ВФСТ "Колос" - Вадим Мохник привітали спортсменів та побажали премог командам.
Гості та учасники змагань насолодились творчими виступами талановитих вихованців Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.

Загальнокомандні результати змагань :
1 – Северинівська сільська ОТГ Жмеринського району
2 – Мурафська сільська ОТГ Шаргородського району
3 - Глуховецька селищна ОТГ Козятинського району
4- Якушинецька сільська ОТГ Вінницького району
5 – Бабчинецька сільська ОТГ Чернівецький район
6 – Томашпільська селищна ОТГ Томашпільського району
7 – Оратівська селищна ОТГ Оратівського району
8 – Тростянецька селищна ОТГ Тростянецького району
9 – Іванівська сільська ОТГ Калинівського району
10 – Жданівська сільська ОТГ Хмільницького району

Гирьовий спорт:
- Вагова категорія 80 кг.
І місце – Слободян Григорій (Томашпільська селищна ОТГ)
ІІ місце – Рейзер Дмитро (Мурафська сільська ОТГ)
ІІІ місце –Шаповалов Григорій (Тростянецька селищна ОТГ)
- Вагова категорія +80кг:
І місце – Василічишин Олександр (Бабчинецька сільська ОТГ)
ІІ місце – Стахарчук Богдан (Северинівська сільська ОТГ)
ІІІ місце – Мельничук Олександр(Глуховецька селищна ОТГ)

Шашки:
І місце – Речило Тетяна (Якушинецька сільська ОТГ)
ІІ місце – Пиловецька Мар’яна (Оратівська селищна ОТГ)
ІІІ місце – Ярмошевич Олена (Глуховецька селищна ОТГ)

Шахи
І місце – Мацько Сергій (Северинівська сільська ОТГ)
ІІ місце - Паньковський Олександр (Тростянецька селищна ОТГ)
ІІІ місце – Солоненко Іван (Оратівська селищна ОТГ)

Настільний теніс:
І місце – Страхарчук Світлана (Северинівська сільська ОТГ)
ІІ місце – Кисіль Мар’яна (Іванівська сільська ОТГ)
ІІІ місце – Козлицька Марина (Мурафська сільська ОТГ)

І місце – Сергієнко Віктор (Якушинецька сільська ОТГ)
ІІ місце – Паянюк Михайло (Мурафська сільська ОТГ)
ІІІ місце – Шпаковатий Олег (Северинівська сільська ОТГ)

Футзал
І місце – Северинівська ОТГ
ІІ місце – Бабчинецька ОТГ
ІІІ місце – Тросятянецька ОТГ

Волейбол :
І місце – Мурафська ОТГ
ІІ місце – Томашпільська ОТГ

В м. Берегово Закарпатської області 15-18 листопада 2018 року команда Северинівської сільської ОТГ буде представляти Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях серед команд об’єднаних територіальних громад

 

 

Заказать сайт в Виннице
?>