Вінницька територіальна організація
Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства "Колос"

Обласні літні сільські спортивні ігри Вінниччини 2016 року серед команд сільських та селищних територіальних громад

     2-4 вересня  2016 року, на спортивних майданчиках  дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» в місті Вінниця, відбулись Обласні літні сільські спортивні ігри  Вінниччини 2016 року серед команд сільських та селищних територіальних громад.

 

     На урочистому відкритті заходу були присутні Івасюк Ігор Дмитрович –  заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА,Щербаківська Людмила Михайлівна –  Перший  заступникголови Вінницької обласної Ради, Мазур Геннадій Федорович – голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, Чернявський Сергій Володимирович – начальник управління  фізичної культури і спорту  Вінницької ОДА,  Нешик Степан Степанович – голова обласної  профспілки працівників АПК, Перепечай Володимир Миколайович – голова  Вінницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад,   сільський голова села Станіславчик  Жмеринського району, Татусяк Сергій Пилипович – голова Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,а також члени президії ВОО ВФСТ «Колос»,  сільські голови, ветерани спорту, меценати.                                

Учасники обласних фінальних змагань кращі представникі сільських/селищних  територіальних громад 22 районів області – переможці районних змагань (23 команди, Жмеринський район був  представлений 2 командами - с.Северинівка, смт Браїлів).

Кількість учасників цьогорічних змагань  - 424 спортсмена.

 

Спартакіада проводилась в три етапи:

Перший – найбільш масовий – це змагання в селах, трудових сільськогосподарських колективах різних форм власності, сільських фізкультурно-спортивних клубах.

Другий етап – це районні змагання,  які проведені серед команд і окремих спортсменів – переможців змагань першого етапу.

 

      У програмі ігор: змагання з армспорту, волейболу (чоловіки, жінки), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу,  малого футболу, шашок, перетягування канату.

        Головний суддя змагань  - Мохник  Вадим Андрійович, заступник  голови  Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос».

 

За підсумками змагань  :

Волейбол ( жінки)

І – місце – Жмеринський район,  Северинівська сільська рада.

ІІ – Липовецький район

ІІІ – Крижопільський район.

 

Волейбол ( чоловіки)

І – місце  - Теплицький район.

ІІ – Чернівецький район

ІІІ – Жмеринський район , Северинівська с/р.

 

Малий футбол

І місце – Жмеринський район, Северинівська с/р.

ІІ – Томашпільський р-н.

ІІІ -  Немирівський р-н.

 

Перетягування канату

І - Жмеринський район, Северинівська с/р.

ІІ – Козятинський р-н.

ІІІ – Калинівський р-н.

 

 Гирьовий спорт

І- місце – Гайсинський район

ІІ – Томашпільський р-н.

ІІІ - Жмеринський район, Северинівська с/р.

 

Легка атлетика , крос

І -  тиврівський район

ІІ – Бершадський район

ІІІ – Вінницький район

 

Армспорт

І  - Калинівський район

ІІ – Чернівецький район

ІІІ - Жмеринський район, Северинівська с/р.

 

Настільний теніс

І – Козятинський район

ІІ – Липовецький район

ІІІ – Вінницький район

Шашки

І – Бершадський район

ІІ - Жмеринський район, Браїлівська с/р.

ІІІ – Могилів-Подільський район.

 

  Переможці та призери в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами,  в командному – спортивними кубками та грамотами.

Вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

Заказать сайт в Виннице